تکنولوژی

فناوری کسب‌ و کار چیست؟

فناوری کسب‌ و کار چیست؟

فناوری کسب‌ و کار چیست؟

تصور کسب و کار موفقی که متکی به فناوری نباشد سخت است. اگر می‌خواهید بهره‌وری را افزایش دهید، خدمات و محصولات بهتری ارائه دهید و اگر می‌خواهید منابع، میزان فروش و بازار را کنترل کنید نیازمند قدرت فناوری کسب‌ و کار هستید.

کامپیوترها شروع کسب و کار هستند

ظهور کامپیوترهای مدرن در قرن 21ام نحوه‌ی اداره‌ی کسب‌ و کار را برای همیشه متحول کرد. امروزه، قدرت و قابل‌حمل بودن کامپیوترها به این معنا است که افراد می‌توانند در زمان کمتر، کار بیشتری را به انجام برسانند. اکنون نرم‌افزارهای کسب‌ و کار، وظیفه‌ای که زمانی به دست انسان هفته‌ها به طول می‌انجامید را در چند دقیقه انجام می‌دهند. گزارش مالی اعتبار یکی از مشتری‌هایتان را می‌خواهید؟ کامپیوتر را روشن کنید و بر روی برنامه‌ حسابداری کلیک کنید. با فشار دادن چند دکمه می‌توانید گزارش‌های موفقیت و سوددهی شرکت خود را مشخص کنید. می‌خواهید به کمک یک سخنرانی خوب نظر یک مشتری را جلب کنید؟ از نرم‌افزارهای ارائه استفاده کنید، نرم‌افزارهایی که خدمات و محصولات شمارا به بهترین نحو ممکن ارائه می‌دهند. شاید فقط جزئیات روتین هرروز را به شکل گزارش‌های روزانه لازم دارید. می‌توانید از طریق گوشی هوشمند خود به فهرست موجودی، رسید کالاها، و ساعت کاری کارکنان دسترسی داشته باشید.

 

بدون پرداخت نقدی خرید کنید

آیا هنوز هم از پول نقد برای خرید استفاده می‌کنید؟ حتی اگر هنوز هم طرفدار پول کاغذی هستید، به‌ احتمال‌ زیاد اکثر مشتری‌هایتان از کارت‌های اعتباری و سرویس‌های آنلاین پرداختی استفاده خواهند کرد که آن‌ها را از در دست گرفتن پول بی‌نیاز می‌کند. فناوری‌هایی که به مشتری‌های شما اجازه‌ی پرداخت آسان می‌دهد حیاتی هستند. مردم این روش های پرداخت را ترجیح می‌دهند، برایشان راحت است و شواهد نشان می‌دهد که مشتریان زمانی که قادر به پرداخت‌های الکترونیکی باشند بیشتر خرید می‌کنند. فناوری‌ای که امکان پرداخت بدون نیاز به پول فیزیکی را فراهم می‌کند امری ضروری برای کسب‌ و کار امروز است.

 

نرم‌افزارها، خدماتی که شما را به‌روز نگه می‌دارند

بسیاری از نرم‌افزارها با افزایش پتانسیل، به بهره‌وری انواع کسب‌ و کار کمک کرده‌اند. شرکت‌هایی که نرم‌افزارهای خدماتی (SaaS) ارائه مدهند (اوایل نرم‌افزار بر اساس تقاضا نامیده می‌شدند)، می‌توانند کمک کنند تا کسب و کار شما با پرداخت مبلغی مقرون‌به‌صرفه، سریع‌تر و چابک‌تر شود. هر شرکتی باید به مشتری‌های خود توجه کند ولی درعین‌حال نیاز به زنجیره‌ای از مشتری‌های جدید دارد. نرم‌افزارهایی که به شما قابلیت پیگیری مشتری‌های جدید را می‌دهد، لازمه‌ هر کسب‌ و کاری است. ولی چه اتفاقی می‌افتد اگر نرم‌افزار خانگی شما جوابگوی نیازتان نباشد؟ نرم‌افزارهای خدماتی امکان اضافه کردن سریع ویژگی‌های جدید و همچنین فضای بیشتر را به شما می‌دهند. در ازای پرداخت ماهیانه، می‌توانید مدرن‌ترین نسخه‌ هر نرم‌افزاری را داشته باشید. علاوه بر این شرکت‌های نرم‌افزارهای خدماتی برای فراهم‌سازی ارتقای دائمی نرم‌افزار، وظیفه‌ی فضا و امنیت را خود بر عهده می‌گیرند. هر چیزی که لازم دارید در فضای ابری ذخیره می‌شود تا نیازی به خدمات درون محل و نگهداری روزانه و پرهزینه نباشد.

فناوری کسب‌ و کار چیست؟

 

گزینه‌های بازاریابی و فروش

فناوری نحوه‌ی فروش و کنترل بازار را تغییر می‌دهد. وب‌سایت شما فقط محلی برای فروش محصول نیست، بلکه می‌تواند باعث افزایش اعتبار برند شما در کشور و یا حتی جهان شود. بهینه‌سازی موتور جست‌وجو (SEO) نوعی استراتژی بازاریابی است که امکان دسترسی مشتری به محصول شمارا از طریق موتورهای جست‌وجو افزایش می‌دهد. دیگر راه‌حل بازاریابی وابسته به فناوری، تبلیغات دیجیتال است. در این روش، تبلیغات خود را در اختیار مشتری‌های بالقوه قرار می‌دهید اما فقط هزینه‌ی آن‌هایی را می‌پردازید که مشتری بر رویشان کلیک کرده است.

طراحی سایت ومیزبانی وب در کلاب هاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *