هاست

مزایا سرویس رادیو هاستینگ، کاربردها و آشنایی کامل

سرویس رادیو هاستینگ مزایا کاربردها

سرویس رادیو هاستینگ (مزایا + کاربردها)

راديو هاستينگ، سرويس ويژه و اختصاصی سون هاست است که در ميان کليه ی سرويس دهندگان ايرانی منحصربفرد می باشد. شما هم می توانيد با پرداخت هزينه ای اندک يک ايستگاه راديويی برای خود داشته باشيد، اين ايستگاه می تواند برای پخش آرشيو موسيقی مورد علاقه ی شما، راه اندازی يک راديو برای پخش زنده ی برنامه های شما و حتی آموزشگاه مجازی، پخش زنده ی سخنرانی ها،مصاحبه، سمينارها و همايش ها مفيد باشد.

می توانيد فايل های صوتی را بر روی هاست خود ارسال کنيد و آنها را در راديوی خود قرار دهيد. حتی می توانيد با يک نرم افزار ساده اقدام به پخش زنده ی محتوای خود نماييد.

راديو هاستينگ چيست ؟

راديو هاستينگ (هاست رادیو) يکی از سرويس های ميزبانی وب است که سون هاست ارائه می دهد. با خريد اين سرويس شما يک هاست حرفه ای با کنترل پنل اختصاصی  که بر پایه Cpanel در اختيار خواهيد داشت که امکان راه اندازی راديوی اينترنتی بر روی آن اضافه شده است. از اين طريق علاوه بر اين که می توانيد سايت مستقلی را روی سرويس ميزبانی خريداری شده راه اندازی کنيد، امکان پخش فايل های صوتی خود را به صورت ضبط شده يا فايل های موسيقی آرشيو خودتان و يا به صورت زنده را داريد.

همچنين اگر وبلاگ يا وب سايت ديگری بر روی سرور های شرکت های ديگر هم داريد می توانيد کد پخش کننده راديو خود را در سيستم توليد و کد html توليد شده را در هر صفحه ی وب که می خواهيد راديوی شما در آن پخش شود قرار دهيد.

مزايای استفاده از سرويس راديو هاستينگ

شما هم می توانيد با پرداخت هزينه ای اندک يک ايستگاه راديويی برای خود داشته باشيد، اين ايستگاه می تواند برای پخش آرشيو موسيقی مورد علاقه شما، راه اندازی يک راديو برای پخش زنده برنامه های شما و حتی آموزشگاه مجازی، پخش زنده سخنرانی ها، سمينارها و همايش ها مفيد باشد. می توانيد فايل های صوتی خود را بر روی هاست خود ارسال کنيد و آنها را در راديوی خود قرار دهيد. حتی می توانيد با يک نم افزار ساده اقدامسرویس رادیو هاستینگ مزایا کاربردها

به پخش زنده محتوای خود نماييد. سون هاست اين امکان را برای شما فراهم می کند.

از امکانات سرویس رادیو هاستینگ :

  • مديريت راديو از طريق پنل اختصاصی (بر پایه Cpanel)
  • تعيين سرعت و کيفيت پخش
  • استفاده از اسکريپت های از پيش تعريف شده برای پخش بدون نياز به دانش Streaming
  • استفاده از برنامه AutoDj نصب شده بر روی هاست برای مديريت پخش به صورت هوشمند
  • بررسی آمار شنوندگان
  • استفاده از قالب های از پيش طراحی شده و عدم نياز به طراحی مجدد Winamp ،QuickTime ،Media Player
  • پشتيبانی از Real Player و هر نرم افزار با قابليت پخش سازگار
  • امکان تعيين فايل های پشتيبان برای پخش هنگامی که از پخش زنده استفاده نمی کنيد
  • سازگاری با هر سرعت اینترنت
  • مصرف کم پهنای باند

 

اینستاگرام ما

کلاب هاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *